Киянин Володимир Матвієнко загинув у ніч на 19 вересня в районі Світлодарської дуги

22 вересня оголосили Днем жалоби в Києві у зв’язку із загибеллю на Донбасі бійця-киянина, командира відділення 1-ї мотопіхотної роти мотопіхотного батальйону військової частини А2167 Володимира Матвієнка. Про це повідомляє прес-служба Київської адміністрації. 

35-річний Володимир Матвієнко загинув у ніч на 19 вересня в районі Світлодарської дуги.

«Для вшанування трагічно загиблого під час…відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях командира відділення 1-ї  мотопіхотної роти мотопіхотного батальйону військової частини А2167 Володимира Матвієнка 22 вересня в Києві оголошено Днем жалоби», – йдеться в повідомленні.

На знак скорботи на всій території міста приспустять державний прапор із траурною стрічкою на будинках і спорудах місцевого самоврядування, комунальних підприємств, установ та організацій.

Крім того, КМДА рекомендувала столичним підприємствам, установам, організаціям усіх форм власності обмежити проведення розважальних заходів, концертів, спортивних змагань або оголосити хвилину мовчання до початку заходів, у разі неможливості їхнього обмеження.

Також їх закликали долучитись до вшанування пам’яті загиблого і вивісити на приміщеннях державні прапори з чорними стрічками.

Варто зазначити, що День жалоби за загиблим бійцем оголошується у Києві вперше. Це роблять на підставі рішення Київради від 5 травня 2018 року.