На честь Андрія Кузьменка назвали сквер на вулиці Василя Порика

Київська міська рада присвоїла двом столичним скверам імена загиблого музиканта Кузьми Скрябіна та вбитого російського опозиційного політика Бориса Нємцова. Відповідні рішення депутати ухвалили за рекомендаціями управління правового забезпечення на засіданні 15 листопада. Про це інформує прес-служба КМР. 

Зокрема, міськрада присвоїла скверу на вулиці Василя Порика в Подільському районі Києва ім’я музиканта Кузьми Скрябіна. Пропозицію підтримали 77 депутатів.

Скверу на розі вулиць Сурикова та Повітрофлотського проспекту у Солом’янському районі столиці присвоїли ім’я Бориса Нємцова. За відповідне рішення проголосували 69 депутатів.

Як відомо, співак, продюсер та лідер гурту «Скрябін» Андрій Кузьменко загинув 2 лютого 2015 року в автокатастрофі неподалік села Лозуватка на Дніпропетровщині. Його автомобіль зіткнувся з вантажівкою.

Російсього опозиційного політика Бориса Нємцова вбили в центрі Москви в ніч на 28 лютого 2015 року. У справі про вбивство політика були засуджені п’ятеро осіб – Заур Дадаєв, Анзор і Шадід Губашеви, Темірлан Ескерханов і Хамзат Баха. Дадаєв, якого визнали виконавцем вбивства, в липні був засуджений до 20 років суворого режиму.