На честь митця перейменують вулицю Мельникова

Київська міська рада підтримала перейменування столичної вулиці. Згідно з рішенням, зя яке віддали свої голоси 63 депутати, вулиця Мельникова в Шевченківському районі носитиме ім’я Юрія Іллєнка. Про це інформує прес-служба Київради.

Перейменування пройшо громадські обговорювання на єдиному веб-порталі територіальної громади в спеціальній рубриці Е-МІСТО. Зміну назви вулиці Мельникова підтримали 1 490 громадян. Це 67% з тих, хто долучився до голосування.

Довідка: Юрій Іллєнко – талановитий український кінорежисер, кінооператор, сценарист, актор, продюсер, автор кінострічок «Криниця для спраглих», «Білий птах з чорною ознакою», «Лебедине озеро. Зона», «Молитва за гетьмана Мазепу».

Іллєнко – народний артист України, лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка, Державної премії імені Олександра Довженка за внесок у кіно, академік Академії мистецтв України, єдиний з України академік Європейської кіноакадемії, кінопедагог. Був одним із творців нового напрямку в кінематографі – «українського поетичного кіно» і народним депутатом України від ВО «Свобода».