Міст закрили і для пішоходів, і для транспорту 

11 вересня комунальники перекрили у Києві аварійний Кудрявський міст – споруді вже більше ста років. Однак, крім установки загороджень, на мосту поки жодної активної діяльності не спостерігається. Про це пише Информатор.

Проїзд для автотранспорту Кудрявським мостом закрили ще в 2001-му році розпорядженням КМДА №705. Того ж року з’явився і шлагбаум. Тепер міст закрили і для пішоходів, однак сам ремонт так і не почали. Тепер місцеві жителі змушені ходити додому і на роботу довшими шляхами.

За даними видання, комунальне підприємство «Шляхово-експлуатаційне управління з ремонту та утримання автомобільних шляхів та споруд Шевченківського району» мостом не займається. У КП «Київблагоустрій» також не дали чіткої відповіді з приводу ремонту.

Довідка: Кудрявський міст – один з найстаріших у Києві. Його побудували 1897-го року. Міст пов’язує вулицю Кудрявську і Вознесенський узвіз. Звести його вирішили в 1896 році, коли тут почав роботу винний завод. Щоби полегшити рух працівників до спиртових складів, які знаходяться на Львівському провулку, побудували міст, прольоти якого виклали з цегли. На мості навіть проклали промислову трамвайну лінію, але вона до наших днів не збереглася. Сам міст зараз знаходиться в жалюгідному стані та вже давно потребує ремонту.