Наркоділки закуповували наркотики в Києві та поширювали їх серед військовослужбовців строкової та контрактної служби в навчальному центрі ЗСУ на Чернігівщині

Військова прокуратура спільно з поліцією та СБУ затримали на збуті 50 грам «амфетаміну» двох військовослужбовців однієї з військових частин Збройних сил та цивільну особу. Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

«Наркоділки в погонах закуповували наркотики в Києві, після чого поширювали їх серед військовослужбовців строкової та контрактної служби в навчальному центрі ЗСУ на Чернігівщині», – йдеться у повідомленні.

Правоохоронці встановили, що у період серпня-вересня 2018 року підозрювані збули психотропу «амфетамін» у кількості 100 грамів.

Під час обшуку за місцем проживання і транспортних засобів затриманих, силовики вилучили 97 патронів до автоматичної вогнепальної зброї, 15 вибухових пакетів, 11 димових шашок, 3 поліетиленові пакети з речовиною схожою на «канабіс», а також «амфетамін» у кількості 200 грамів.

Наразі двом учасникам злочинного угруповання готують повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 307 ККУ (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів), а третьому їх спільнику – у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) та ч. 3 ст. 307 ККУ.

Також прокуратура клопотатиме до суду про запобіжний захід у вигляді взяття під варту для всіх підозрюваних.