Мітингарі виступають проти корупційних тарифів у громадському транспорті столиці

У кулуарах Київської міської ради сталася сутичка між активістами, які виступають проти підвищення тарифів на проїзд у транспорті, та поліцією. Про це повідомляє Укрінформ.

12 липня на сесії Київради тривав розгляд проекту рішення ВО «Свобода», яке має на меті скасувати підвищення цін на проїзд у громадському транспорті з 14 липня. Після виступів мера Києва, представників «Київського метрополітену» та  «Київпастрансу», які наголошували на підвищенні тарифу, активісти вигукували «Ганьба!» та спробували потрапити до сесійної зали. Наряд поліції завадив активістам, після чого сталася штовханина з поліцією.

Громада скандує "Геть Кличка", коли той розповідає про "непопулярне рішення" про підвищення ціни і про неможливість введення електронного квитка без підняття цін))

Gepostet von Олександр Аронець am Donnerstag, 12. Juli 2018

https://www.facebook.com/oleksandr.aronets/videos/1972475112764601/

У засіданні Київради оголошено перерву.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, зранку в четвер у Києві почалася акція, ініційована ВО «Свобода», проти підняття тарифів у громадському транспорті. Учасники мітингу заявляють, що підняття тарифів – це прикриття схеми Кличка, відповідно до якої він дає 2 млрд грн російській компанії за вагони метро.

Раніше столична влада анонсувала, що з 15 липня вартість разової поїздки у підземці зросте до 8 гривень, а в наземному транспорті проїзд подорожчає до 8 гривень з 14 липня.

Мер Віталій Кличко запевняє: заплановане подорожчання все одно є нижчим за собівартість. А непопулярне рішення треба ухвалити, аби уникнути транспортної кризи. Також столичний голова заявив, що влада залишає безкоштовний проїзд для пільговиків.

Депутати від ВО «Свобода» зареєстрували у Київраді проект рішення про заборону підвищення вартості проїзду в комунальному транспорті столиці, поки не буде запроваджена автоматизована система обліку пасажирів.

13 червня комісія з питань транспорту, зв’язку та реклами підтримала цей проект рішення. Водночас бюджетна комісія всіляко затягує процес розгляду цього проекту рішення.