Китай є найсмертоноснішою країною у світі через забруднення атмосферного повітря

У Китаї, який вже упродовж п’яти років веде «війну» із забрудненням навколишнього середовища, суд виніс вироки сотням чиновників, які неналежним чином виконували приписи екологічних перевірок. Про це повідомляє Reuters.

«В цілому, 4305 чиновників з 10 провінцій і регіонів були притягнуті до відповідальності за неможливість виправити порушення. Деяким з них були призначені штрафи, а деяким – тюремні терміни», – йдеться у в повідомленні.

Наприкінці травня урядові перевіряючі заново розглянули тисячі порушень, виявлених під час торішнього національного аудиту. Вони підтвердили, що велика кількість порушень досі не були належним чином виправлені.

За результатами аудиту виписані штрафи на 77,13 млн доларів, а 464 чиновника отримали адміністративний або кримінальний арешт.

«Інспектори вже звинуватили місцеві органів влади і державні підприємства по всій країні у фіктивних та шахрайських діях», – зазначає видання.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, Китай є найсмертоноснішою країною у світі через забруднення атмосферного повітря. З цієї причини у 2012 році в країні померли понад 1 мільйон осіб.