Четверо жінок, які входили у склад ОЗГ, знайомилися з відвідувачами кав’ярень та додавали в їхні напої сильнодіючий лікарський засіб

Голосіївський районний суд міста Києва розпочав судовий розгляд кримінального провадження за обвинуваченням семи учасників організованої групи, які вчинили низку розбійних нападів на громадян, зокрема із застосуванням насильства та сильнодіючих речовин. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.   

«Згідно з розробленого злочинцями плану, четверо жінок, які входили у склад цієї ОЗГ, знайомилися з відвідувачами кафе та непомітно додавали у їхні напої сильнодіючий лікарський засіб з діючою речовиною «Клозапін», – повідомили у відомстві.

Потім зловмисники грабували  потерпілих. У такий спосіб банда заволоділа цінними речами та грошовими коштами на суму понад 270 тисяч гривень.

«Шестеро з потерпілих внаслідок застосування сильнодіючих речовин потрапили до лікарень із тяжким ступенем отруєння, ще один потерпілий – помер», – додали в прокуратурі.

Трьом злочинцям обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Іншим підозрюваним – домашній арешт та заставу.

За даними правоохоронців, банда була сформована на етнічній основі.

Зловмисникам оголошено підозри за ч. 3 ст. 28, п. п. 6, 12 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство, вчинене організованою групою) та ч. 4 ст. 187 (розбій, вчинений організованою групою) КК України.

Злочинцям загрожує від 10 до 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення.