Лікарка львівської обласної дитячої лікарні «Охматдит» проводила прийом пацієнтів у стані алкогольного сп’яніння. Інцидент стався 15 квітня. Про це повідомляє Форпост.

Той факт, що лікар нетвереза, помітили батьки, чию дитину вона оглядала. Батьки викликали поліцію і написали заяву.

За словами матері однієї з пацієнток, нетвереза лікарка не змогла діагностувати у її дочки ангіну.

«Вона, оглянувши дочку, сказала, що дитина здорова, нічого не призначила, направлення на аналізи не дала. Після огляду у тверезого лікаря і здачі аналізів, поставили діагноз – початок ангіни, призначили антибіотик та інші ліки», – коментує ситуацію заявниця.

Головний лікар Мар’яна Візник на своїй сторінці в Facebook підтвердила, що такий інцидент дійсно мав місце в лікарні.

«Сьогодні в «Охмадиті» стався прикрий випадок. На жаль, і серед медичної спільноти є люди, які безвідповідально і байдуже трактують свою роботу. Якщо б це стосувалося б лише їх, то нехай. Однак мова йде про здоров’я і одужання пацієнтів, які звертаються в лікарню за допомогою. А також про репутацію медичної допомоги в цілому, яка, на жаль, не зміцнюється через такі поодинокі випадки. Колегам і мені особисто дуже прикро і соромно за це. Одна людина поставила під сумнів і під загрозу багато надважливих речей одномоментно. Я дуже вдячна батькам, які не залишилися байдужими і назвали речі своїми іменами. Тільки разом ми зможемо подолати речі, яким немає місця в цивілізованому світі», – зазначила вона.