Протяжність нової об’їзної дороги становитиме 24 км

«Укравтодор» погодив технічне завдання на розробку проектної документації для будівництва Північної об’їзної автомобільної дороги у Львові. Найближчим часом буде оголошено тендер на розробку проектної документації. Про це повідомляє прес-служба Державного агентства автомобільних доріг України.

«Північна об’їзна дорога м. Львів поєднає міжнародну трасу  М-06/Е-40 та національну Н-17 Львів–Луцьк з  міжнародними трасами М-09, М-10, М-11, які забезпечують сполучення між Україною та Польщею», – йдеться у повідомленні.

Протяжність нової об’їзної дороги становитиме 24 км. Дорога матиме 4 смуги руху – по дві в кожен бік.

На дорозі передбачено будівництво трьох естакад із залізобетонних конструкцій завдовжки, відповідно 191, 551 та 332 метрів.

«Для забезпечення міграції тварин буде побудовано біоперехід у вигляді  конструкції із металевих гофрованих елементів», – повідомляє прес-служба.

В місці перетину нової об’їзної дороги м. Львів з трасою М-06 Київ-Чоп та Н-17 Львів – Луцьк біля с. Малі Підліски планується облаштувати транспортну дворівневу розв’язку за типом «неповний лист конюшини». Для руху з напрямку Києва в бік Львова, а також з боку Тернополя в напрямку кордону по трасі міжнародного коридору Go Highway заплановані швидкісні з’їзди.

Для забезпечення можливості відпочинку водіїв та пасажирів будуть влаштовані майданчики для тимчасової зупинки автотранспорту. В межах майданчиків передбачені стоянки для легкового, автобусного та вантажного транспорту, місця для відпочинку пасажирів.

На ділянках проходження поблизу забудови населених пунктів та біля території заказників буде встановлено шумозахисні екрани.

Укравтодор готовий оголосити тендер на розробку проектної документації для будівництва Північної об’їзної дорогим. Льві…

Posted by Укравтодор on Friday, August 11, 2017

БЕЗ КОМЕНТАРІВ