Одна з цитат, що її опублікував студент: «Ленін жив, Ленін живий, Ленін житиме»

Студента 3 курсу Львівського університету засудили до 2,5 років за ґратами з відстрочкою на рік через цитування висловлювань комуністичного лідера Ульянова-Леніна у Facebook. Про це повідомляє Страна.ua.

За даними видання, це перший подібний вирок в Україні. Однак у прокуратурі Львівщини натякають, що не останній, оскільки вже є ще два подібних провадження.

Студент «в період з травня 2015 по квітень 2016 року, перебуваючи вдома і використовуючи власний ноутбук, за допомогою облікового запису користувача під псевдонімом в соціальній мережі Facebook навмисне, з метою доведення до широкого кола осіб комуністичної ідеології, усвідомлюючи, що зазначена сторінка має відкритий доступ і з нею може ознайомитися необмежене коло користувачів, здійснював публікації, зокрема в спільнотах соціальної мережі, на яких, згідно з висновком лінгвістичної експертизи, міститься пропаганда елементів комуністичної ідеології».

За даними джерел видання в прокуратурі, йдеться про такі цитати: «Ленін жив, Ленін живий, Ленін житиме», «План – закон, виконання – обов’язок, перевиконання – честь!» тощо.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ