Активісти переконані, що судді підігрують якійсь стороні судового процесу

Судове засідання у справі екс-чиновника Львівської міськради Юрія Гольця, якого підозрюють у службовій недбалості через загибель чотирьох людей на Грибовицькому сміттєзвалищі, відбулося на годину раніше і без присутності преси. Про це повідомляє 5 канал.

Чому засідання провели поспіхом, суддя і секретар пояснити відмовилися.

«Не знаю чому, можливо це була технічна помилка, але якщо засідання на сайті оприлюднено о 9:00, то воно має відбуватись о 9:00, якщо о 10:00, то о 10:00», – сказав спікер Галицького районного суду Львова Віталій Стрельбицький.

У свою чергу, активісти вважають, це було зроблено навмисно.

«Не хочуть розповсюдження якоїсь інформації, яка могла б бути цікава глядачам чи громадськості. Можливо вони хочуть утаємничити процес, який буде відбуватися в подальшому. Якось, видно, судді підігрують таким чином стороні, або якійсь зі сторін», – зазначила громадський активіст Наталія Шелестак.

Нагадаємо, трагедія на Грибовицькому сміттєзвалищі сталася минулого літа. Внаслідок пожежі та масштабного зсуву сміття загинули чотири людини. Екс-очільника міського управління ЖКГ Юрія Гольця затримали як підозрюваного, а на початку листопада суд відпустив його під особисті гарантії.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ