Борис Джонсон висловив надію на успіх перетворень в Україні

Ще одна впливова держава розкритикувала Київ через відсутність прогресу в подоланні корупції. Під час конференції з питань реформ в Україні глава британського МЗС Борис Джонсон заявив, що робота НАБУ та інших антикорупційних органів матиме сенс лише тоді, коли винні постануть перед судом. Про це повідомляє 24 канал.

За словами Джонсона, реформи у нашій державі в очах європейської спільноти також виглядають нерішучими. Він згадав про проблеми в проведенні судової реформи і зміни в держслужбі. При цьому міністр наголосив, що за три роки після революції Україна зробила більше, ніж за десятиліття, тому глава МЗС Британії висловив надію на успіх перетворень в Україні.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, заступник державного секретаря США Вільям Браунфілд заявив, що США не бачать сенсу підтримувати Україну, якщо наша держава не подолає корупцію та не втілить реформи.

Під час міжнародної конференції у Лондоні він заявив: «Я можу лише повторити слова Держсекретаря США Рекса Тіллерсона, які він сказав на останній міністерській зустрічі НАТО: нам немає сенсу боротися за тіло української держави, в тому числі на Сході, якщо вона загубить свою душу через корупцію».