Тіло 68-річного Ніколая Глушкова знайшли родичі. Причина смерті поки невідома

У ніч на 12 березня у Лондоні у власному будинку знайшли мертвим російського бізнесмена Ніколая Глушкова. Він був близьким другом покійного олігарха Боріса Березовського, який також помер за загадкових обставин на території Великої Британії. Про це повідомляє The Guardian.

Тіло 68-річного Глушкова знайшли родичі. Причина смерті поки невідома.

У 1990-х роках Глушков працював у російській державній авіакомпанії «Аерофлот» та компанії «ЛогоВАЗ», яка належала Березовському.

У 1999 році, коли Березовський втік до Британії, Глушкову пред’явили звинувачення у відмиванні грошей та шахрайстві. Він провів п’ять років у в’язниці та був звільнений у 2004 році.

В останні роки Глушков жив у Лондоні, де отримав політичний притулок. У 2011 році він передав докази для судової справи, порушеної за поданням Березовського проти російського олігарха Романа Абрамовича, який залишився в хороших відносинах з Кремлем.

Березовський звинуватив Абрамовича, в тому, що той обманув його на 5 мільярдів доларів і стверджував, що вони в 1990-х роках були партнерами в нафтовій компанії «Сібнєфть». Абрамович заперечував це, а суддя підтримала його сторону. Глушков був незадоволений рішенням суду і почав офіційне оскарження.

У 2017 році під час заочного розгляду справи в Росії Глушков був засуджений до восьми років тюремного ув’язнення за крадіжку 123 млн доларів у компанії «Аерофлот».

Як відомо, Боріса Березовського знайшли мертвим у березні 2013 року у будинку його колишньої дружини в Беркширі. Поліція заявила, що він вкоротив собі віку.

Глушков тоді заявляв, що не вірить у самогубство Березовського і вважав, що колишнього олігарха вбили.

Читайте: Отруєння екс-шпигуна: прем’єр Британії поставила Кремлю ультиматум