People's Choice Awards
42-а премії People’s Choice Awards

У Лос-Анджелесі визначили улюбленців народу. В одній із найпрестижніших номінацій 42-ї премії People’s Choice Awards, «Улюблений фільм», переміг блокбастер «Форсаж 7», який також отримав приз «Улюблений екшн-фільм», пише tochka.net.

Звання улюбленого актора дісталося Ченнінґу Татуму. Улюбленою актрисою стала Сандра Баллок, як і 2014 року. Вона здобула аж чотири статуетки, одну з них поділивши з партнером по фільму «Гравітація» – Джорджем Клуні. Джонні Депп здобув нагороду в номінації «Найкращий драматичний актор».

Лідером за кількістю премій серед телешоу став серіал «Теорія великого вибуху». Він виграв у двох номінаціях: «Улюблене ТБ-шоу» й «Улюблена телекомедія». Джим Парсонс, який виконує в ньому роль Шелдона Купера, визнаний «Улюбленим комедійним телеактором».

Нагадаємо, People’s Choice Awards – популярна американська премія, яку присуджують діячам поп-культури за підсумками глядацького голосування. Вручається щорічно, починаючи з 1975 року. До 2005 року переможця в кожній з номінацій з’ясовували за допомогою соціологічного опитування, потім було організовано голосування в Інтернеті.

Читайте: Оголошено лауреатів Голлівудської кінопремії

БЕЗ КОМЕНТАРІВ