Лук'янівське СІЗО
Лук’янівське СІЗО

36-річний Володимир Мартиненко був засуджений до 6 років позбавлення волі і помер у ніч на 14 січня від хвороби серця. Це вже другий в’язень від початку року, який помер у Лук’янівському слідчому ізоляторі Києва.

Як повідомляє Управління Державної пенітенціарної служби в м. Києві, о пів на шосту ранку черговий інспектор повідомив, що засудженому необхідна медична допомога. В’язничний фельдшер намагався реанімувати Мартиненка, який був непритомний, однак вже о 6:10 лікарі швидкої констатували смерть. Попередній діагноз: гостра серцева судинна патологія.

Це вже другий випадок смерті в СІЗО за цей рік: в ніч на 1 січня в Лук’янівському слідчому ізоляторі помер 26-річний політв’язень Макар Колесніков. Його справу навіть не встигли розглянути по суті, тобто він не був засудженим. Розслідування смерті політв’язня взяв на особистий контроль Генеральний прокурор України Віктор Шокін.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 14 січня активісти пікетували Державну пенітенціарну службу України з вимогою реформи галузі та людського ставлення до затриманих.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Якось дуже підозріло виглядає, що політв’язні (і не сепаратисти чи терористи!) такі молоді люди, а помирають від серцевих хвороб, – прямісінько, як в росії помирають неугодні владі люди. І хто контролює?! Шокін. Це, знаєте, називається “пустили козла в капусту”. Чи може, суспільство буде здивоване його(шокіна) доповіддю про результати розслідування з указанням на конкретних винуватців?
    Царство Небесне згиблим. Щирі співчуття їх родинам. А їх катів (і виконавців вбивства, і замовиків) спіткаэ кара Божа!

  2. А от коли одразу всїм терпилам в основних корпусах Лук яна пустити вночі “циклон” – яка ж то вийде економія бюджетних коштіів адля наших державних маланців?!І в іІрпінь не треба контору переводити як тіпо запланували…

Comments are closed.