Потерпілий звертатиметься до суду

У львівському ресторані «Старгород» на вул. Римлянина, 1 знову стався конфлікт через російську попсу. Охоронці побили відвідувача, який запитав офіціантку про те, чому у закладі грає музика країни агресора. Про це повідомляє Форпост із посиланням на потерпілого.

Потерпілий Володимир (прізвища не вказано) розповів, що він 2 грудня у «Старгороді» був запрошеним на дні народження. Чоловік зазначає, що коли він проходив повз сцену, то почув, що у закладі грає російська музика.

«Після цього я підійшов до офіціантки, яка знаходилась біля барної стійки та запитав, чи я добре чую що це пісня російською мовою. Вона підтвердила це», – розповів потерпілий.

Чоловік стверджує, що після цього запитання, до нього підбігла охорона «Старгорода». Йому заломили руки й обличчям до низу вивели з ресторану. Далі охоронці притиснули Володимира до фасаду будинку та почали жорстоко бити. На щастя, з приміщення вибігли друзі потерпілого й урятували його від нападників.

Згодом потерпілий викликав поліцію та написав заяву про напад. Чоловік розповідає, що він вражений поведінкою охорони «Старгорода» та звертатиметься до суду.

Нагадаємо, 2 грудня 2017 року охоронці ресторану «Старгород» вже вчинили напад на двох військовослубовців, які попросили адміністрацію закладу вимкнути російську попсу.