Вночі чоловіки влаштували бійку та кидалися на поліціянтів

У ніч на 13 липня у Львові група чоловіків влаштувала п’яний дебош. Про це інформує у Фейсбуці патрульна поліція Львівської області.

Конфлікт виник на вулиці Городоцькій.

Приїхавши на місце інциденту, інспектори побачили групу осіб, які конфліктували між собою, кричали та шарпалися. Патрульні почали розбороняти громадян, однак ті не слухалися та почали агресивно поводитися ще й з офіцерами поліції.

На місце події прибули ще два екіпажі поліції. Найактивніших учасників конфлікту застерегли: якщо вони продовжать протиправні дії, до них буде застосовано фізичну силу та кайданки. Тоді один із чоловіків почав розмахувати руками та намагався завдати удару. Інспектори його затримали та посадили в службовий автомобіль. Громадянин почав вибивати ногами вікно, а його знайома стала на заваді руху транспортного засобу, вимагаючи відпустити чоловіка.

Дебошира доставили до Залізничного відділу поліції, де він продовжив зухвало поводитися й кричати. Також у відділ доставили й інших учасників події.

Інша сторона конфлікту написала на чоловіка заяву. Його встановили в базі даних. Ним виявився 30-річний мешканець Львова, який раніше проблем із законом не мав.

Наразі встановлюються всі обставини справи.

П’яний дебош закінчився у відділі поліції

П’яний дебош закінчився у відділі поліціїСьогодні, близько 1 години ночі, екіпаж патрульної поліції отримав повідомлення, що на вулиці Городоцькій відбувається конфлікт. Інспектори прибули туди та побачили групу осіб, які конфліктували між собою, кричали та шарпалися. Патрульні почали розбороняти громадян, проте ті не слухалися та почали агресивно себе поводити до офіцерів поліції. На місце події прибули ще два екіпажі поліції. Найактивніших учасників конфлікту застерегли, що якщо вони продовжать протиправні дії, до них буде застосовано фізичну силу та кайданки. Тоді один з чоловіків почав розмахувати руками та намагався завдати удару. Інспектори його затримали та посадили в службовий автомобіль. Громадянин почав вибивати ногами вікно, а його знайома стала на заваді руху транспортного засобу, з вимогою його відпустити. Чоловіка доставили до Залізничного відділу поліції, де він продовжив зухвало себе поводити та кричати. Також у відділ доставили й інших учасників події. Інша сторона конфлікту написала на чоловіка заяву. Його встановили в базі даних. Це виявився 30-річний мешканець Львова, раніше проблем з законом не мав. На даний момент встановлюються всі обставини справи.#lvivpolice #патрульнаполіція

Gepostet von Патрульна поліція Львівської області am Freitag, 13. Juli 2018