У «Нацкорпусі» анонсували «акцію протесту з вимогою адекватної реакції уряду на дії РФ на Азові»

У ніч на 26 листопада поблизу консульства Росії у Львові активісти палили шини на знак протесту проти захоплення українських кораблів у Керченській протоці. Про це повідомляє у Facebook обласний осередок партії «Національний корпус».

У «Нацкорпусі» також повідомили, що сьогодні о 12.00 в Києві розпочинається «акція протесту з вимогою адекватної реакції уряду на дії РФ на Азові».

Під консульством Росії протестують також і у Харкові. Про це повідомило Громадське. Харків. Активісти роблять кораблики з паперу та вимагають від РФ не докучати Україні.

Крім того, 26 листопада у провулку Хомова в Києві спалили автомобіль Volkswagen Jetta, який належить посольству Російської Федерації. На такий крок активісти пішли, протестуючи проти російської військової агресії в Керченській протоці.

Як відомо, 25 листопада в районі Керченської протоки в Чорному морі прикордонні катери ФСБ РФ відкрили вогонь на ураження по корабельній групі ВМС України. В результаті, за даними ВМС, росіяни захопили три кораблі й поранили шістьох українських військовослужбовців.

Петро Порошенко пропонує Верховній Раді розглянути на позачерговому засіданні 26 листопада рішення про запровадження воєнного стану в Україні.

Рада національної безпеки та оборони на засіданні, що почалося після півночі 26 листопада, підтримала рішення про запровадження воєнного стану в Україні на 60 діб.

Секретар РНБО Олександр Турчинов повідомив такоє, що в разі запровадження воєнного стану вибори президента можуть відкласти. Також доведеться зупинити вибори в об’єднані територіальні громади, призначені на 23 грудня.