Відділення «Укрпошти» № 13 (вул. С. Бандери, 24)

У Львові працівниця «Укрпошти» уже вдруге відмовилась обслуговувати клієнтку українською мовою. Інцидент стався у відділенні №13 на вул. Бандери,24. Про це пише Вголос.

«Це вже переходить усі межі. Я прийшла на відділення «Укрпошти» отримувати пакунок. Мене вкотре обслуговували російською мовою. Тоді я попросила цю працівницю розмовляти зі мною державною мовою, на що отримала відповідь, що «нікагда такова нє будєт». Вона мене спрямувала до іншої працівниці, котра розмовляє українською мовою», – зазначила місцева жителька Діана Іванків.

Жінка звернулась до керівництва цього відділення «Укрпошти».

«Я запитала начальницю відділення, чому вона не проведе виховну бесіду із своєю підлеглою щодо того, яка у нас державна мова. Я нагадала працівникам «Укрпошти», що у нас уже діє закон про мову, а тому в державній компанії зобов’язані обслуговувати клієнтів українською, на що ця поштарка мені заявила, «что поздно уже». Працівники «Укрпошти» відверто знущаються з україномовних у Львові», – зазначила Діана Іванків.

Також вона розповіла виданню, що у розмові з іншими співробітниками відділення вона дізналась, що горе-поштарка полюбляє знущатись із своїх колег.

Потерпіла зазначає, що подібний інцидент трапляється вже не вперше, проте максимум, як карають українофобку – це позбавляють премій.

Раніше та сама працівниця «Укрпошти» заявляла, що вона ніколи не спілкуватиметься українською, бо приїхала з «Новоросії».