Поліція зафіксувала в крові 23-річного Павла Дубневича 0,29 проміле алкоголю

У Львові поліція зупинила сина народного депутата від БПП Богдана Дубневича, коли той керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння. Про це інформує zaxid.net.

Як йдеться у Єдиному реєстрі судових рішень, 23-річного Павла Дубневича піймали п’яним за кермом на вул. Одеській, 18. У нього було зафіксовано 0,29 проміле алкоголю. Відомо, що Павло Дубневич керував автомобілем Audi A5. При цьому інформації про те, що поліція зупинила сина депутата, правоохоронці не оприлюднювали.

Залізничний районний суд м. Львова визнав Дубневича-молодшого винним та присудив йому штраф у розмірі 10200 грн і позбавив водійських прав терміном на один рік. Проте згодом Павло Дубневич, щоб уникнути покарання, нібито влаштувався на роботу водієм у ресторан «Глинянська Вежа», співвласницею якого є мати порушника Тетяна Дубневич. Відтак, в Львівському апеляційному суді Павло Дубневич заявив, що автомобіль є його джерелом доходу.

«Відповідно до наказу №5-к від 14.11.2018 року прийнятий на роботу з 14 листопада 2018 року у ТОВ «Глинянська Вежа» на посаду водія автотранспортних засобів за сумісництвом», – йдеться у матеріалах судового засідання.

Відтак, Апеляційний суд скасував рішення суду першої інстанції та віддав 23-річного Дубневича на «перевиховання трудовому колективу ресторану «Галицька Вежа».