З початку року російський транспорт 157 разів незаконно перетинав український кордон

У липні 2017 року Росія передала терористам на Донбас 4 танки, 7 бойових бронемашин, 4 артилерійські системи та 7 реактивних систем залпового вогню. Про це написав у Facebook представник України в підгрупі з питань безпеки на переговорах у Мінську Євген Марчук.

Він оприлюднив фрагмент із офіційних матеріалів, які українська сторона щоразу оприлюднює під час засідань Робочої групи з питань безпеки в Мінську.

За даними української сторони станом на 2 серпня, за попередній місяць на захоплені бойовиками території України надійшло також 19 вагонів і 10 вантажівок із боєприпасами (близько 600 тонн), до 8 авто, 103 цистерни і 4 бензовози з паливом (близько 6 тис. 130 тонн).

Крім того, у липні зафіксовано 44 випадки використання бойовиками безпілотників для розвідки території України і 4 випадки застосування розвідувальної російської авіації.

З початку року російський транспорт 157 разів незаконно перетинав український кордон (104 рази поїзди, 53 рази колони військової та автомобільної техніки), із них у липні – 18 (менше було лише в червні – 14).

«Цю інформацію чує не тільки російська сторона, а і координатор роботи нашої групи від ОБСЄ в перекладі англійською. Він же є і Главою СММ ОБСЄ по Україні. Російська сторона завжди заперечує, заявляючи, що це не підтверджені дані, тобто щоби ми показали, з якої точки і в який час доби вели зйомку. А далі справа техніки виявити і встановити, хто це міг робити чи виявити точне місце знаходження прихованої камери. Кому треба, в тому числі і за межами України, бачать те, що треба. І точний (до хвилин час) і навіть GPS координати», – резюмував Марчук.

До питання про "ДЖЕВЕЛІНИ". Коли я чую, як в пропасниці б'ється російська пропаганда з приводу можливої пе…

Posted by Yevgenij Marchuk on Dienstag, 8. August 2017

Як повідомляв Інформаційний Акцент, за словами начальника Генерального штабу Збройних сил України Віктора Муженка, формат АТО змінять у разі загострення на фронті. 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ