В ефірі Жириновський заперечував право колишніх радянських республік на незалежність

Комісія литовського радіо і телебачення отримала чергову скаргу щодо роботи російського пропагандистського каналу «РТР-Планета». Про це повідомляє портал Delfi.

У скарзі просять оцінити ток-шоу «Поєдинок з Владіміром Соловйовим», в якому одіозний депутат російської Думи Владімір Жириновський заперечує право колишніх радянських республік на самостійність і незалежність і обіцяє силою відновити колишні кордони СРСР.

Цього тижня КЛРТ також вирішуватиме, які санкції застосувати до ТВЦ через січневий випуск передачі, в якій поширювали дезінформацію і наклеп.

До слова, у листопаді 2016 року телеканал «РТР Планета» вже був покараний за розпалювання ворожнечі та підбурювання до війни. Його трансляцію заборонили на 3 місяці. Термін санкцій минув 21 лютого.

У листопаді порушення також були зафіксовані в «Поєдинку» – тоді у передачі брав участь Жириновський.

«РТР Планета» оскаржила рішення в Єврокомісії, однак ЄК оголосила, що рішення КЛРТ не суперечить законам Європи, оскільки деяким країнам, зокрема, країнам Балтії, загрожували окупацією та війною. В МЗС Росії тоді назвали санкції «цензурою інформаційного простору».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ