Ігор Мосійчук повідомив, що готує звернення до Генерального прокурора з вимогою порушити кримінальне провадження проти в.о. голови Мінохорони здоров’я

Депутат від Радикальної партії Ігор Мосійчук заявляє, що в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун сама просила просила помічника лідера РП Олександра Богачова допомогти з житлом і автотранспортом. Про це депутат повідомив на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, Богачов вже повернувся зі слідчих дій в Національному антикорупційному бюро і ніяких звинувачень йому не висунули.

Мосійчук повідомив, що Богачов прийшов до Супрун і попросив виділити мамограф в лікарню у Вишневому (Київська область)

«У розмові Саша повідомив, що в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун звернулася до нього з пропозицією допомогти їй з житлом і автотранспортом, тому що вона така бідна і нещасна, що нічого не має», – заявив Мосійчук.

За словами депутата, Богачов запропонував переговорити з забудовниками Вишневого, щоби вони допомогли з житлом для Супрун.

Також Мосійчук повідомив, що готує звернення до Генерального прокурора Юрія Луценка з вимогою порушити кримінальне провадження проти Супрун за вимагання хабара у вигляді квартири.

Помічник Лідера Радикальної партії Олег Ляшко Олександр Богачов повернувся з слідчих дій в НАБУ.Жодних обвинуваченнь…

Gepostet von Ігор Мосійчук am Mittwoch, 7. März 2018

Нагадаємо, 7 березня стало відомо, що детективи НАБУ проводять обшуки у помічника Ляшка Олександра Богачова та мера Вишневого Іллі Дікова.

За даними ЗМІ, помічник депутата від імені Іллі Дікова, нібито, пропонував голові МОЗ Уляні Супрун хабар у вигляді квартири в житловому комплексі «Акварелі» за вирішення питання про постачання медичного обладнання для лікарні Вишневого.

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко назвав ці звинувачення політичним замовленням і спробою дискредитації.