Нововведення має максимально мінімізувати обіг тіньової готівки та перевести розрахунки у безготівкову форму

Вперше в Україні у міському транспорті незалежно від форми власності можна оплачувати проїзд за допомогою карток VISA та MasterCard, а також NFC-пристроїв. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив мер Тернополя Сергій Надал.

«Вперше в Україні у Тернополі запровадили систему оплати проїзду в громадському транспорті за допомогою безконтактних банківських карток VISA/MasterCard та NFC пристроїв не тільки в міському комунальному транспорті, але і на маршрутних таксі приватних перевізників», – йдеться у повідомленні.

За словами тернопільського мера, цей крок повинен максимально мінімізувати обіг тіньової готівки та перевести розрахунки у безготівкову форму.

Зазначається також, що проект вдалося втілити завдяки співпраці з компанією «Visa» та «Ощадбанк».

Вперше в Україні – оплата за проїзд за допомогою VISA/MasterCard і NFC пристроїв

Вперше в Україні у Тернополі запровадили систему оплати проїзду в громадському транспорті за допомогою безконтактних банківських карток VISA/MasterCard та NFC пристроїв не тільки в міському комунальному транспорті, але і на маршрутних таксі приватних перевізників. Проект вдалося втілити завдяки співпраці з компанією Visa та Ощадбанк #нашемісто #тернопіль Транспорт Тернополя Тернопільська міська рада Yevgen Lisnyak Андрій Пишний

Gepostet von Сергій Надал am Donnerstag, 13. Dezember 2018