Семеніхін закликав всіх міських голів фізично не допускати проведення сепаратистських шабашів в Україні

У Конотопі приспішники кума російського президента Віктора Медведчука готувались до створення «Сумської народної республіки» й планували підготувати псевдореферендум на кшталт того, який відбувався в Криму, в Донецькій та Луганській областях 2014 року. Про це в інтерв’ю Еспресо розповів міський голова Конотопа Артем Семеніхін.

«Нам відомо з інсайдерських джерел, що насправді це була така собі легка розвідка боєм, у своєму середовищі вони хотіли провести голосування з приводу того, щоби провести в місті Конотоп референдум, на кшталт того, який відбувався в Криму, у Донецькій та Луганській областях у 2014 році», – розповів він.

За його словами, фактично це була підготовка до створення «Сумської народної республіки». Були присутні тітушки-охоронці, які були озброєні вогнепальною зброєю та мали сучасні бронежилети. Кількох із них затримали, уточнив Семеніхін.

Також мер Конотопа повідомив, що активісти націоналістичних організацій отримували погрози: «Подождите ещё немного, будут тут войска», це цитата. Фактично вони готувалися до проведення референдуму, під який потім би вночі – а в нас 60 км до кордону з Москвою – могли заїхати танки російські, які потім російські ЗМІ показали б як подарунок так званому «ополчєнію».

Семеніхін закликав всіх міських голів діяти за подібним сценарієм – фізично не допускати проведення сепаратистських шабашів в Україні.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 27 квітня міський голова Конотопа не дав провести в місті зібрання партії «Український вибір».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ