Павло Фукс

7 січня у мексиканському аеропорту Канкун затримали народного депутата, заступника голови «Народного фронту» Андрія Іванчука і путінського олігарха Павла Фукса. Про це пише Обозреватель з посиланням на джерела.

Зазначається, що затримання відбулося на підставі того, що Фукс внесений у міжнародний «чорний список». Зокрема, олігархові вже відмовляли у в’їзді до США та Ізраїлю, а для відвідин відкриті тільки країни Європи.

7 січня о 21.12 російський олігарх та український нардеп прилетіли до Канкуна чартерним літаком. Цього ж дня Фукса помітили у Талліні (Естонія).

У момент затримання Фукс та Іванчук перебували в аеропорту з дружинами. Нагадаємо, що український нардеп оформив із дружиною фіктивне розлучення. Це було зроблено для того, щоби не декларувати нерухомість у Монако, яку оцінюють у 500 млн євро.

Андрій Іванчук

Згодом Іванчука відпустили, оскільки під час затримання він пред’явив дипломатичний паспорт, використовувати який у приватних поїздках парламентар не має права. Фукс досі очікує рішення суду. За даними видання, його помічники шукають чартер для повернення олігарха до України.