Презентація нового ґаджета відбудеться 2018 року

У Мережу потрапили нові фото лицьової панелі нібито нового ґаджета від компанії Apple – iPhone 8. Про це повідомляє Itc.ua.

У верхній частині панелі можна побачити отвори для камери і сенсорів. Ідентичні отвори зліва від отвору динаміка, найімовірніше, призначені для сканера райдужної оболонки ока. Праворуч від динаміка розташовані ще два круглих отвори: один – для об’єктива камери FaceTime, інший – знову ж таки для потреб сканера райдужної оболонки ока.

Разом з тим на лицьовій панелі немає звичної круглої кнопки Home з інтегрованим сканером відбитків пальців Touch ID. У такому випадку можливі три варіанти інтеграції сканера відбитків пальців: на бічній грані, на задній панелі та безпосередньо в дисплеї. Але останній варіант експерти відкидають, як мінімум, для iPhone наступного покоління.

Існує і версія, що компанія Apple могла і зовсім відмовитися від використання сканера відбитків пальців в iPhone 8 на користь сканера райдужної оболонки ока.

З іншого джерела в Мережу також потрапили фото коробки із задніми панелями iPhone 8 з заводу Foxconn. Знімок вийшов нечітким, але все ж на ньому можна розгледіти отвір сканера відбитків пальців під логотипом Apple.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, презентація iPhone 8 запланована на 2018 рік. Нова модель смартфона коштуватиме близько 1,1-1,2 тисячі доларів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ