В АТО склали новий хіт про російського президента Владіміра Путіна

Бійці АТО на Донбасі заспівали нову пісню про російського президента Владіміра Путіна.

Відео опублікував благодійний фонд «Повернись живим». Лише за кілька годин ролик набрав кілька тисяч лайків та сотні схвальних коментарів.

«На баяні грає психолог 2-го батальйону 53-ї бригади Роман Коноваленко. Підспівує йому командир Анатолій Штефан, заступник комбата з морально-психологічної роботи», – ідеться у повідомленні.

На думку волонтерів, новий хіт військових про Путіна, поза сумнівом, співатимуть на усіх стадіонах України, як і популярне «Путін, ла-ла-ла».

Бійці АТО заспівали новий хіт про Путіна

Знайомтесь! На баяні грає психолог 2-го батальйону 53-ої бригади – Роман Коноваленко. Підспівує його командир Анатолій Штефан, заступник комбата з морально-психологічної роботи. Вони за пів кроку від створення нового хіта про Путіна, який беззаперечно будуть співати на всіх стадіонах України ;)Погодьтесь, таких би психологів та в кожний батальйон. Поки що, хлопці піднімають бойовий дух своїх побратимів на передовій, та мріють дати декілька концертів, щоб зібрати кошти, для придбання теплові зорів та безпілотного апарата.Половину питання вирішено – цього тижня хлопці отримають 4 тепловізора і 8 планшетів, для коригування вогню. А ось допомогти хлопцям зібрати кошти для БПЛА ви можете за посиланням: goo.gl/pxDSpBP.S. І чекайте на нашій сторінці нових хітів від Романа та Анатолія Andriy RymarukПроект "Повернись живим"

Posted by Повернись живим on Freitag, 21. April 2017

БЕЗ КОМЕНТАРІВ