«ПриватБанк» починає перетворюватися на «Укрпошту» – іронізують користувачі соцмережі

В одному з відділень націоналізованого «ПриватБанку» в Одесі з’явилася точка з продажу косметичних засобів. Про це повідомив на своїй сторінці  у Facebook комерційний директор компанії Skyline Electronics Вадим Жуков.

За його словами, відділення розташоване на вулиці Святослава Ріхтера (колишня вулиця Щорса), 125/1 в Одесі.

«ПриватБанк» починає перетворюватися на «Укрпошту». Коли в серйозному банку починають торгувати шампунями і кремами – банку хана», – написав він.

«Коли не вмієш продавати банківські продукти, тому продаєш косметику… Одеса. «ПриватБанк». Наші дні», – саркастично прокоментував журналіст Олександр Дубінський.

Когда не умеешь продавать банковские продукты, поэтому продаёшь косметику…Одесса. Приватбанк. Наши дни.Кстати, думаю, хорошо бы пошла туалетная бумага.Г. – государство.

Posted by Александр Дубинский on Dienstag, 8. August 2017

Прес-служба фінансової установи також прокоментувала ситуацію, що склалася.

«Жодного дня без «зради» про Приват. Ось і сьогодні у нас спостерігалося легке обурення на тему суборенди косметики у відділенні. Взагалі тема суборенди існує в банку вже багато років, тож, подавати це під грифом «державності» не зовсім коректно», – написала на своїй сторінці у Facebook речниця прес-служби «Приватбанку» Інна Музичук.

Вона також пояснила, що «надлишки площі недоцільно утримувати марно». Тому частина такої площі використовується для розміщення кав’ярень.

«Вони, на наш погляд, найбільш нейтральний і корисний для клієнтів орендар. Хоча обурення з цього приводу теж зустрічалося, на жаль», – підкреслила Музичук.

Також частина площ здається в оренду учасникам програми підтримки малого бізнесу, які отримали в «ПриватБанку» кредити на його розвиток: «Якщо продукція їхнього бізнесу не видає специфічних запахів, звуків і не викликає вульгарних або негативних думок, то чому не підтримати цього клієнта?».

Однак, за словами Музичук, із сусідньою орендою ситуація більш складна – у такому випадку фінустанова не може вибирати сусідство і впливати на орендаря-«співмешканця».

Минутка рекламы – не переключайтесь.Ни дня без "зрады" про Приват :) Вот и сегодня у нас наблюдалось легкое негодование…

Posted by Inna Muzychuk on Mittwoch, 9. August 2017

БЕЗ КОМЕНТАРІВ