Бібліотека безкоштовна
Бібліотека безкоштовна

У Мережі з’явилася онлайн-бібліотека, у якій можна завантажити шкільні підручники за 2015 для учнів усіх класів. У підбірці книжки розподілені за класами. Вони відскановані у форматі pdf, і їх завантажують єдиним архівом для кожного класу, пише Урядовий портал.

«Разом із волонтерами зібрали всі рекомендовані Міносвіти підручники, тобто буде не одна книжка з математики чи мови, а декілька. Це зумовлено тим, що в різних школах є різні навчальні програми. Ми ж хотіли зробити універсальну річ для всіх батьків і школярів», повідомив один із координаторів ініціативи Сергій Бендас.

З його слів, до створення безкоштовної бібліотеки спонукала постійна проблема з нестачею підручників: щороку у школах не вистачає книг, тож батьки змушені їх купувати власним коштом.

Сергій пояснив, що допомогти зібрати базу підручників погодилися волонтери з різних регіонів країни. Буквально за два тижні активісти зібрали всі рекомендовані Міністерством освіти підручники і зараз працюють над постійним оновленням бази.

Читайте: У Міносвіти знову заговорили про 12-річну освіту в школах

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ