Співробітники «Київгазу» вже розчистили меморіал у Парку Вічної Слави в Києві

Компанія «Київгаз» оприлюднила у Фейсбуці відео з камер спостереження, на кадрах якого видно, як у ніч на 20 листопада 7 чи 8 осіб залили цементом Вічний вогонь у Парку Вічної Слави в Києві.

Запис датовано 2:58 ночі на понеділок. Видно, що група людей загасила вогонь – і над меморіалом потягнувся дим.

«Минулого разу (7 листопада, – ред.) працівники ПАТ «Київгаз» оперативно розчистили меморіал, а також встановили камеру спостереження», – зазначають у компанії.

Подачу газу після нового інциденту вже відновили. Причому співробітники компанії зробили це безкоштовно, хоча плановий огляд коштує 1450 гривень. В даному випадку йшлося про надзвичайну ситуацію, тож, працівники «Київгазу» з власної ініціативи вирішили очистити Вічний вогонь.

Відеозапис правопорушення передали представникам Національної поліції.

Вандали загасили Вічний Вогонь

Без минулого немає майбутнього.У ніч проти понеділка сталася чергова спроба спаплюжити Меморіал Вічної Слави. Вандали знову залили цементним розчином Вічний Вогонь. Минулого разу працівники ПАТ "Київгаз" оперативно розчистили меморіал, а також встановили камеру спостереження. Подачу газу вже відновлено. Відеозапис правопорушення було передано представникам Національної поліції.

Gepostet von Київгаз am Montag, 20. November 2017

Нагадаємо, у ніч із 6 на 7 листопада, напередодні сотої річниці Жовтневого перевороту, невідомі залили цементним розчином Вічний вогонь у Парку Вічної Слави в столиці. Тоді конструкцію розібрали, щоби відновити меморіал.

А 20 листопада Вічний вогонь не лише залили цементом, а ще й встромили посередині хрест.