«Укрнафту» шантажують позбавленням ліцензії
«Укрнафту» шантажують позбавленням ліцензії

Міністерство екології та природних ресурсів за сім днів може анулювати ліцензію «Укрнафти» на видобуток природних ресурсів. Про це повідомив міністр екології та природних ресурсів Ігор Шевченко, передає Главком.

«Якщо «Укрнафта» не сплатить 5 млрд. боргу протягом 7 днів, то її ліцензії на видобуток природних ресурсів будуть анульовані, а компанія буде виставлена на продаж», – заявив він.

Нагадаємо, що під час останнього засідання Наглядової ради компанії голова НАК «Нафтогаз України» Коболєв повідомляв, що, за його даними, «Укрнафта» має 6 млрд. гривень боргів з податкових виплат. Тоді голова Наглядової ради компанії Пітер Ванхеке заявив, що «Укрнафта» в 2014 році заплатила понад 6 млн. грн. податків і заборгувала державі лише 1,7 морд., а не 6, як це стверджує голова Коболєв. Крім того, «Укрнафта» заборгувала у бюджет 1,8 мільярда гривень дивідендів. Саме після конфлікту навколо цього активу та «Укртранснафти», які блокували озброєні люди Коломойського, в кінці березня Президент Петро Порошенко звільнив олігарха з посади губернатора. Держава контролює 50%+1 акцію «Укрнафти», структури Ігоря Коломойського – 42%. Компанією досі керує менеджмент бізнесмена.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ