Міністр фінансів України Олександр Данилюк пояснив причини несподіваного зникнення питання щодо траншу з порядку денного МВФ

У Міністерстві фінансів України пояснили, чому питання щодо надання траншу Україні несподівано зникло з порядку денного Міжнародного валютного фонду – передає УНН.

Нагадаємо, напередодні питання виділення Україні траншу за програмою розширеного фінансування (EFF) на один мільярд доларів зникло з порядку денного ради директорів МВФ 20 березня. Про це свідчить розклад засідань, опублікований на сайті МВФ.

Згідно з календарним планом, найближче засідання Ради директорів відбудеться 6 березня, на ньому буде розглянуте тільки питання Катару.

У Мінфіні України запевнили, що перенесення термінів розгляду питання про виділення Україні траншу МВФ викликане виключно потребою в уточненні розрахунків щодо економічних наслідків від заходів, застосованих Україною у відповідь на блокаду, та захоплення бойовиками українських підприємств.

Ще одна причина – визнання російською стороною документів, виданих у «ДНР/ЛНР».

«Уточнення цих розрахунків важливе для обох сторін задля максимальної ефективності програми. Відповідні консультації вже розпочато. Плануємо їх завершити у найкоротші терміни», – зазначив міністр фінансів Олександр Данилюк.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ