На одному з аудіозаписів чиновник переконує когось, що перевіряти бронежилети не будуть

Чиновники Міноборони знали, що закуповують для потреб Збройних сил України неякісні бронежилети. Про це свідчать записи телефонних розмов неназваних людей, що їх оприлюднило 9 липня Державне бюро розслідувань. Про це пише Главред.

Зокрема, на запису чиновник переконує когось, що перевіряти бронежилети не будуть, мовляв на «етапі приймання їх ніхто мацати не буде». Також на аудіозапису хтось говорить, що технолог думає, що ці бронежилети – «це ж*па, кустарна робота».

Потім якийсь чиновник говорить, що вони «будуть ж*пу цілувати цьому виробникові, а приймальники рахуватимуть бронежилети із закритими очима».

Також в одному з епізодів розмови хтось говорить, що під час перевірки бронежилетів в лабораторії виявилося, що вони прострілюються.

Нагадаємо, 26 червня стало відомо, що Державне бюро розслідувань проводить 40 обшуків вдома і в офісах посадовців Міністерства оборони у рамках провадження про закупівлю за завищеними цінами речей для Збройних сил України. За попередніми висновками, злочинна діяльність завдала державі близько 100 млн грн збитків. Директор ДБР Роман Труба уточнив, що були закуплені 20 тисяч бронежилетів поганої якості і намети, не придатні для проживання. Наразі вилучено 11 тисяч бронежилетів, призначені експертизи.