Служба цивільного захисту і надзвичайних ситуацій закликала всіх залишатися вдома. В одному із районів Кишинева мертвою знайшли жінку

Через аномальні снігопади у Молдові оголосили надзвичайний стан. Указ підписав президент країни Ігор Додон, повідомляє місцеве видання NewsMaker.

«Другий день у Молдові тривають небувалі снігопади, а Кишинів перетворився на зону справжнього стихійного лиха», – пише видання.

Рух у столиці країни повністю заблоковано. Люди йдуть на роботу пішки по колись проїжджій частині. Деякі райони залишилися без електрики, зв’язку та Інтернету.

Кількість повалених внаслідок негоди дерев у Кишиневі перевищує 2 тисячі. Громадський транспорт не ходить через обірвані проводи і дерева, що блокують дороги. У міжнародному аеропорту затримуються рейси.

Служба цивільного захисту і надзвичайних ситуацій закликала всіх залишатися вдома. В одному із районів Кишинева мертвою знайшли жінку. Дитячі садки в столиці не працюють через загрозу для життя і здоров’я дітей та педагогів.

Державна гідрометеослужба оголосила в Центрі та на Півдні країни помаранчевий код метеонебезпеки. Синоптики повідомили, що очікуються сильні опади у вигляді мокрого снігу.

Тим часом у Мережі жителі Кишенева публікують вражаючі фото «весняної зими».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ