Силовики затримали близько 130 осіб на протесті у Москві

У Москві на неузгодженій акції проти корупції кремлівська влада укотре показала своє авторитарне обличчя – міліціянти затримали понад 130 осіб, у тому числі організатора акції Алєксєя Навального. Поліція продовжує затримувати протестувальників, застосовувати до них кийки. Про це повідомив УНІАН.

У головному управлінні МВС у Москві повідомили, що в неузгодженій акції проти корупції взяли участь близько 7-8 тисяч осіб.

«У місці проведення неузгодженого публічного заходу на Тверській вулиці міста Москви і на прилеглих територіях знаходяться близько 7-8 тисяч осіб», – ідеться у повідомленні.

Також у відомстві зазначили, що воно займається пошуком людини, яка розпилила на Пушкінській площі газ подразнюючої дії.

Нагадаємо, сьогодні в центрі Москви зібралися тисячі демонстрантів, а також зосереджена велика кількість правоохоронців, на адресу яких учасники акції вигукують «Ганьба» і «Зрадники народу».

Силовики затримують найактивніших учасників протесту із грубим застосуванням сили.

Крім того, у цей день ще в низці міст Росії проходять антикорупційні мітинги, спровоковані відсутністю реакції влади на звинувачення в корупції на адресу прем’єр-міністра РФ Дмітрія Мєдведєва.