За словами Шкіряка, вибух на Бессарабці можуть перекваліфікувати на теракт

Розслідуючи вибух автомобіля на Бессарабській площі у Києві, слідчі опрацьовують всі можливі версії причин скоєння цього злочину. Проводять допити свідків, знімають інформацію з камер зовнішнього спостереження. Про це у своєму Facebook повідомив радник глави МВС Зорян Шкіряк.

Нагадаємо, 8 вересня в центрі Києва вибухнув автомобіль. Унаслідок інциденту постраждали жінка та маленька дівчинка. Крім того, загинув чоловік – Тимур Махаурі.

«Згідно з попередніми висновками експертів, потужність вибухового пристрою в автомобілі громадянина Грузії Махаурі становила від 600 грам до 1000 гам у тротиловому еквіваленті», – зазначив Шкіряк.

За його словами, нині правоохоронці відпрацьовують наступні можливі версії події: навмисне вбивство, теракт, російський слід, бізнес-кримінальні розбірки, особиста неприязнь, особиста помста та інші.

«Наразі злочин розслідується за статтею «Навмисне вбивство», але ми не виключаємо, що цю статтю може бути перекваліфіковано у «Терористичний акт», – підкреслив радник очільника МВС.

Читайте: В ГПУ озвучили версії вибуху на Грушевського

БЕЗ КОМЕНТАРІВ