Серед хворих – 17 дітей

У Миколаєві станом на 17 січня діагноз вірусний гепатит А підтвердили у 55 осіб серед 77 госпіталізованих з підозрою на цю хворобу. Серед хворих – 17 дітей. Про це повідомляє  Управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації.

«В обласній інфекційній лікарні знаходяться 55 пацієнтів. З них підтверджено діагноз у 38 осіб. Ще 22 дитини знаходяться в обласній дитячій інфекційній лікарні, діагноз підтверджено у 17 дітей», – наголошується в заяві.

Раніше стало відомо, що станом на 3 січня 35 людей захворіли на гепатит А. У зв’язку з цим у місті пройшло термінове засідання комісії стосовно епідемічної ситуації. Виявилося, що хвороба вразила усіх споживачів води ТМ «Чиста вода».

Нагадаємо, у грудні 2017 року стало відомо, що в Балаклійському районі на Харківщині  за півтора місяця на вірусний гепатит захворіли 30 осіб. Вірус знайшли у питній воді – в колодязях і свердловинах у дворах.  Місцеві мешканці переконані, що інфекція потрапила у свердловини через сміттєзвалище, що розташоване за півкілометра від будинку, де живуть хворі.