Полісмени жорстоко затримали пенсіонера за неправильне паркування

У Миколаєві патрульна поліція жорстоко затримала пенсіонера, який із порушенням ПДР припаркувався посеред дороги.

На вулиці Будівельників у районі пологового будинку автомобіль зупинився посеред дороги, у результаті чого заблокував рух іншому транспорту.

Водій відмовився виконувати вимоги поліції, коли ті хотіли скласти на нього протокол. Тоді патрульні спробували надіти на нього наручники.

Чоловік не давав патрульним цього зробити, у результаті чого затримання перетворилося у качання по землі. Перехожих обурили дії поліції.

Потім пенсіонера таки забрали до відділку, звідки його з нападом на швидкій відвезли в лікарню.

«Нині патрульні очікують, коли водій прийде в норму, щоб оформити на нього протокол за порушення Правил дорожнього руху і за непокору співробітникам поліції», – стверджують у прес-службі поліції.

Щоправда, свідок інциденту розповів свою версію події.

«Вони зупинилися посеред дороги, відкрили багажник і збиралися там прямо оформляти протокол. Я їхав за ними, загальмував, посигналив, на що патрульний мені відповів, що, мовляв, зараз і тобою займемося», – підкреслив мешканець Миколаєва і автор відеозапису Ярослав Рибалка.

За його словами, водій Ssangyong Rexton не чинив жодного опору патрульним.

Пізніше патрульна поліція оприлюднила повний відеозапис події з нагрудної камери поліцейського.

«Щоб уникнути будь-яких непорозумінь наводимо відео події спочатку і запевняємо, якби водій надав документи для складання адмінматеріалів, через п’ять хвилин він би поїхав у своїх справах. Ще раз наголошуємо, що патрульні поліцейські застосовують примусові заходи тільки в крайніх випадках. Шановні водії, будьте уважні й не порушуйте правил дорожнього руху України. У разі ж порушення поводьтеся гідно і будьте готові нести відповідальність», – заявили полісмени.

Сьогодні в мережі Інтернет з'явилась інформація "В Николаеве патрульные применили силу к пенсионеру, нарушившему ПДД" Для уникнення будь-яких непорозумінь наводимо відео події спочатку та запевняємо, якщо б водій надав документи для складання адмінматеріалів, за п'ять хвилин він би поїхав у своїх справах. Вкотре наголошуємо, що патрульні поліцейські застосовують заходи примусу лише у крайніх випадках. Шановні водії, будьте уважні і не порушуйте ПДР України. В разі ж порушення поводьте себе достойно та будьте готові нести відповідальність передбачену Кодексом України про адміністративні правопорушення чи Кримінільним кодексом України.#‎mykolaivpolice ‬#‎патрульнаполіція‬

Gepostet von Патрульна поліція Миколаївської області am Samstag, 15. April 2017