За словами речниці Генпрокурора, до вчорашнього дня Михайло Титов «тримав Миколаївщину в своїх руках»

Напередодні в Миколаєві пройшли обшуки у 90 міських депутатів та підприємців. Під час спецоперації співробітники Генпрокуратури та СБУ затримали «фігуранта кримінальної хроніки на півдні України» Михайла Титова, відомого під прізвиськом «Мультик». Про це на своїй сторінці у Facеbook повідомила прес-секретар Генерального прокурора Лариса Сарган.

«Його прізвище – на українських і російських сайтах у переліках кримінальних авторитетів. Він – судимий за подвійне вбивство громадянин Михайло Титов, куди більше відомий миколаївцям як «Мультик» (до речі, на кримінальному жаргоні це невинне дитяче слівце означає галюциногенні наркотики, а не фільми Волта Діснея)», – зазначила Сарган.

За її словами, до вчорашнього дня «Мультик» «тримав Миколаївщину в своїх руках».

Речниця Генпрокуратури також поширила відео розмови Титова з лідером місцевої фракції «Опозиційного блоку» та пояснила, що це є ілюстрацією того, як «кримінальний авторитет може керувати політиком обласного рівня».

Увага! На записі присутня ненормативна лексика.

Нагадаємо, 29 серпня співробітники військової прокуратури і працівники СБУ провели у Миколаєві одночасні обшуки у 90 міських депутатів та підприємців. Слідчі дії санкціонував Генпрокурор Юрій Луценко.

За даними миколаївського сайту «Новости N», обшуки провели у депутатів міської ради від партії «Опозиційний блок» Ігоря Дятлова, Ігоря Копійки, Андрія Яковлєва, Світлани Ласурія, підприємців Олексія Пелипаса ​​і Владислава Чайки. Також обшук провели і у Михайла Титова. Їх підозрюють в «постачанні зброї та наркотиків із зони АТО» – саме таке формулювання міститься в постанові суду про проведення обшуку.

Також чиловики завітали і до департаменту ЖКГ, а також додому до директора підприємства «Центрліфт» Сергія Швеця. Його, а також чиновників Миколаївської міськради, підозрюють в розкраданні бюджетних коштів під виглядом поставки і монтажних робіт ліфтового господарства.

«Опозиційний блок» заявив про тиск і дискредитацію.

Внаслідок спільної операції ГПУ та СБУ в Миколаєві було затримано 5 осіб.