Віртуальна реальність
Віртуальна реальність – один з головних на сьогоднішній день трендів в ІТ

Корпорація Samsung планує відкрити у Нью-Йорку кіностудію віртуальної реальності. Про це повідомив Марк Матьє, маркетинговий директор Samsung в ході кінофестивалю «Санденс» у США, пише CNET.

Наразі не повідомляється на якій стадії знаходиться  проект, відомо тільки, що кіностудія займе місце в одному з офісів Samsung де вже працюють маркетологи.

Німецький режисер Вернера Херцоґ вважає, що використання віртуальної реальності (virtual reality, VR) в подальшому може виділитися в окремий жанр кіно. Однак поки що розвиток технологій випереджає розвиток контенту.

Нагадаємо, віртуальна і доповнена реальність – один з головних на сьогоднішній день трендів в ІТ. Технології, які ще недавно здавалися фантастикою, зараз стають частиною повсякденного життя. VR називають не інакше як next big thing – новою платформою, яка змінить цифровий світ так само кардинально, як колись персональний комп’ютер, Інтернет і смартфон.

Використовувати доповнену реальність планують у медицині, дизайні, архітектурі та багатьох інших галузях. Останнім часом у розробці було три VR-пристрої: шолом Oculus Rift, окуляри Samsung Gear VR і Microsoft Hololens.

Читайте: Відеоігри демонструють ефект «віртуального плацебо»

БЕЗ КОМЕНТАРІВ