Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник

Національне антикорупційне бюро України оприлюднило звіт про свої розслідування за період із серпня по лютий 2016 року. Про це пише прес-служба НАБУ.

У своєму звіті НАБУ вказало так звані місця прописки активів низки учасників корупційних злочинів в Україні.

Зокрема, У Німеччині детективи Антикорупційного бюро знайшли елітну нерухомість фігуранта справи про мільярдні схеми «Укргазвидобування» нардепа-втікача Олександра Онищенка.

В Австрії виявлено 12 мільярдів гривень рефінансування українських банків через корпоративні рахунки місцевого банку. У НАБУ підкреслили, що у цій країні ускладнене отримання даних про кінцевих бенефіціарів.

Крім того, у Чорногорії зафіксована купівля елітної нерухомості учасниками справи про схеми в Державній продовольчо-зерновій корпорації.

Також тіньові активи фігурантів корупційних справ детективи НАБУ виявили в Греції, Литві, Латвії, Гонконгу, Ірландії, Швейцарії, Британських Віргінських островах на Кіпрі і в Іспанії.

«Усього за дванадцять місяців у взаємодії з Спеціалізованої антикорупційної прокуратурою нам вдалося повернути державі 115 мільйонів гривень, запобігти розкраданню понад півмільярда, знищити кілька масштабних корупційних схем. Станом на початок лютого 2017 року до суду було передано більше 50 справ, 12 обвинувальних вироків, що вступили в законну силу», – наголосив очільник НАБУ Артем Ситник.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ