Безвізовий режим
Єврокомісія закликала держави-члени ЄС до лібералізації візового режиму з Україною

У найближчі тижні або місяці питання надання безвізового режиму з ЄС для України не буде розглядатися. Про це заявив міністр внутрішніх справ Франції Бернар Казньов під час засідання ради міністрів внутрішніх справ країн ЄС, повідомляє Європейська правда.

Його точку зору поділяє і міністр внутрішніх справ Німеччини Томас де Мезьєр, який заявив, що жодних нових рішень щодо візової лібералізації не буде ухвалено до затвердження механізму швидкої зупинки безвізового режиму.

Нагадаємо, раніше Єврокомісія закликала держави-члени ЄС до лібералізації візового режиму з Україною, Грузією та Косово, адже ці три країни виконали всі вимоги для цього.

Зазначимо, 20 травня міністри внутрішніх справ країни ЄС узгодили свою позицію щодо так званого механізму екстреного призупинення безвізового режиму з третіми країнами.

Додамо, що 20 травня, міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив про те, що Україна розраховує на запровадження безвізового режиму з ЄС уже цього літа. Він наголосив, що «не варто говорити про відстрочку» лібералізації візового режиму.

Читайте: Єврокомісія зможе призупиняти безвізовий режим за власною ініціативою

БЕЗ КОМЕНТАРІВ