Також захист намагатиметься перевести чиновника зі слідчого ізолятора в лікарню «Феофанія»

Адвокати арештованого у ніч на 7 березня голови Державної фіскальної служби Романа Насірова подаватимуть апеляцію на рішення Солом’янського суду Києва про міру запобіжного заходу для свого підзахисного, передає УНІАН.

«Звичайно, ми не задоволені, тому що вважаємо це рішення незаконним і протиправним. Свою позицію ми будемо відстоювати в судових інстанціях України та Європейського суду з прав людини», – сказав один з адвокатів Насірова Андрій Кузьменко.

Адвокат також засумнівався, що у Насірова є можливість сплатити призначену йому заставу в розмірі 100 мільйонів гривень.

«У нас є 5 днів, щоб оскаржити постанову Солом’янського суду. Наскільки мені відомо, гроші на даний момент вноситися не будуть. Насіров висловив бажання оскаржити ухвалу суду в апеляційному порядку», – уточнив захисник.

Крім того адвокат заявив, що захист намагатиметься перевести тимчасово відстороненого голову ДФС зі слідчого ізолятора в лікарню «Феофанія».

Також адвокат Кузьменко, коментуючи інформацію про британське громадянство Насірова, повідомив, що у його підзахисного немає жодних інших паспортів, крім українського.

Нагадаємо, Насірова заарештували на 60 днів з правом внести заставу в розмірі 100 мільйонів гривень. Спеціалізована антикорупційна прокуратура наполягає на тому, щоби Насірова взяли під варту. Свою вимогу обвинувачення мотивує наявністю у голови ДФС британського громадянства, а також тим фактом, що за останні два роки він понад 60 разів перетинав український кордон.

Прокурори САП також нагадали, що Насіров володіє двома квартирами у Лондоні вартістю понад 200 тисяч фунтів, а також зазначили, що інкриміновані йому злочини належать до розряду тяжких.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ