Журналіст загинув 20 липня 2016 року через спрацювання вибухового пристрою в авто своєї колеги Олени Притули

Журналісти Центру з розслідування корупції та «Слідства.Інфо» провели незалежне розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета, що сталося 20 липня 2016 року. Про це пише Громадське

Згідно з даними розслідування, колишній чи теперішній співробітник СБУ був помічений на відео з камер спостереження у ніч перед вбивством. Чоловік на ім’я Ігор Устименко працював в Службі безпеки України принаймні до 2014 року. Сам Устименко відмовився коментувати свої зв’язки зі службою. В СБУ також відмовилися надавати коментарі для фільму.

Устименко перебував біля будинку Шеремета принаймні кілька годин уночі, коли під автівку журналіста підклали вибухівку. Він приїхав на місце події на «Шкоді Октавії» 2551 сірого кольору. Її зафіксували кілька камер спостереження в районі, де проживав Павло. Авто зареєстроване на іншу особу – Наталію Зарецьку.

Ані Зарецька, ані Устименко не змогли пояснити факту та мети використання авто людиною, яка має зв’язок з українською спецслужбою.

Нагадаємо, Шеремет загинув о 07:45 ранку 20 липня 2016 року через спрацювання вибухового пристрою потужністю 0,4-0,6 кг у тротиловому еквіваленті в автівці своєї колеги Олени Притули на перетині вулиць Богдана Хмельницького та Івана Франка в Києві. Він прямував до київської редакції російського радіо «Вєсті», де вів ранкове ток-шоу.

Організаторів та виконавців убивства Павла Шеремета досі не встановлено.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ