Компанія Apple програла суд Qualcomm

Окружний суд Мюнхена визнав компанію Apple винною в порушенні патентних прав постачальника процесорів Qualcomm. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Згідно з рішенням суду, одночасне використання чіпів Intel і ще одного постачальника Apple – Qorvo – порушує патент Qualcomm, що стосується економії заряду акумулятора при відправці та прийомі сигналу мережі.

У разі набрання рішенням суду законної сили Qualcomm матиме право вимагати повної заборони на продаж iPhone 7, iPhone 8 і iPhone X 2017 року на території Німеччини.

До розгляду апеляції у суді вищої інстанції Apple може продовжувати продаж смартфонів, проте сама компанія вже заявила, що тимчасово прибере їх з прилавків 15 фірмових магазинів країни. Водночас ґаджети можна купити у рітейлерів і операторів стільникового зв’язку.

Нагадаємо, у грудні китайський суд задовольнив позов Qualcomm і наказав Apple припинити продаж в КНР iPhone моделей 6S, 6S Plus, 7 і 7 Plus, 8 і 8 Plus, а також X, вважаючи, що компанія порушила два патенти компанії.

Apple і Qualcomm судяться по всьому світу вже упродовж декількох років. Qualcomm звинувачує виробника смартфонів у крадіжці своїх технологій, а Apple вважає, що постачальник чіпів зловживає становищем на ринку.