Депутат з «Блоку Петра Порошенка» вважає, що у «НФ» забагато «збитих льотчиків»

У новому об’єднанні «Блоку Петра Порошенка» та «Народного фронту», на чолі якого можуть стати Генпрокурор Юрій Луценко і секретар РНБО Олександр Турчинов, «НФ» хотів би отримати 30% мандатів на наступних виборах. Однак, у президентській партії їм прогнозують значно менший відсоток. Про це пише видання Олігарх.

«Сумарно, за оцінками експертів, проект зможе набрати близько 15% та не спричинить суттєвого впливу на підсумковий результат», – зазначає видання.

Один з депутатів БПП на умовах анонімності повідомив, що у «Народному фронті» забагато «збитих льотчиків». Якщо і брати їх у новий проект, то треба ховати подалі в списку, щоби не «світити». Також депутат висловив сумнів, що новий проект «БПП» та «НФ» може взагалі відбутися.

Раніше ЗМІ повідомляли, що тривають переговори про створення проекту, ключовими гравцями і публічними особами в якому будуть Генпрокурор Юрій Луценко і секретар Радбезу Олександр Турчинов.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Голова Верховної Ради Андрій Парубій, імовірно, розглядає як варіант продовження політичної кар’єри вступ до партії «Самопоміч». Він нібито відвідав рідний Львів у грудні 2016 року та провів зустріч із лідером політсили Андрієм Садовим. А посередником у переговорах виступала віце-спікер від «Самопомочі» Оксана Сироїд.

Водночас у «Народному фронті» та «Самопомочі» категорично спростували інформацію про переговори між Парубієм і Садовим.