Дівчина простояла під пам’ятником близько години. Потім її забрали до поліції

У День прапора Росії 22 серпня майбутня вчителька англійської мови Ксенія Сухорукіх влаштувала незвичайний перфоманс у Новосибірську, прикувавши себе ланцюгом до пам’ятника Леніну. Про це пише місцеве видання Сиб.ФМ.

Студентка вдягнула розфарбовану в колір плям крові нічну сорочку, що символізувала Росію уві сні, зав’язала рота й взяла до рук державний прапор.

«Основна ідея – показати Росію, що вмирає: це має бути мовчки і з кров’ю. Ночна сорочка символізує Росію, що спить. Зав’язаний рот – цензура. Ланцюги – безвихідь. Не встигши стати правовою державою та створити правове суспільство, ми перетворилися на поліційну державу», – розповіла вона.

Дівчина простояла під пам’ятником близько години. Причому ключів від ланцюгів у неї не було, тож рятувальникам довелося їх пиляти.

На місце події приїхала швидка допомога і рятувальники, які розпиляли болгаркою ланцюг та спустили дівчину по сходах із пам’ятника.

Близько 10 хвилин з нею розмовляв чоловік у штатському. Потім студентку передали лікарям швидкої допомоги. Після огляду медиків її відвезли до поліції.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ