Представники ПАРЄ запропонували запровадити хімзахист для депутатів у разі повернення Росії

25 членів Парламентської асамблеї Ради Європи підписали жартівливий проект резолюції про забезпечення депутатів засобами хімічного захисту в разі відновлення участі Росії у роботі ПАРЄ. Про це повідомляє Європейська правда.

Відповідний проект під назвою «Заходи із протидії поверненню Росії» ініціював нардеп Олексій Гончаренко. Під документом поставили підписи 25 членів асамблеї, що представляють три із шести політичних груп (ЄНП, ліберали, консерватори) та 6 держав-членів РЄ (Україна, Велика Британія, Естонія, Фінляндія, Швеція та Грузія).

«Із огляду на кроки, які можуть призвести до повернення в ПАРЄ парламентської делегації Російської Федерації, а також зважаючи на нещодавні події в Солсбері, Велика Британія, ми пропонуємо Асамблеї змінити свій регламент, забезпечивши членів ПАРЄ засобами захисту від хімічного та радіоактивного впливу на час проведення наступних сесій асамблеї», – зазначено у проекті резолюції.

Документ передали у секретаріат асамблеї, однак за особистим рішенням президента ПАРЄ Ліліан Марі Паск’є він отримав відмову у реєстрації.

Читайте: У кулуарах ПАРЄ українська делегація заглушила співом гімну кореспондента росЗМІ (відео)